1. Kapsam Bu internet sitesinde yayınlanan veya sunulan bilgi, içerik veya hizmetlere erişen tüm ziyaretçiler (“Ziyaretçiler”) aşağıdaki koşulları kabul etmektedir. Yukarıda belirtilen bilgiler, içerikler veya hizmetler bundan böyle Avcılar kurye “Dijital Varlığı” olarak anılacaktır. Avcılar kurye hakkında daha fazla bilgiye web sitesinin Avcılar kurye Hakkında bölümünden ulaşılabilir.
  2. Elektronik iletişim Avcılar kurye, e-postalarda, iletişimlerde veya elektronik olarak gönderilen mesajlarda (SMS, formlar vb.) virüs bulunmadığından emin olmak için önlemler alsa da, Ziyaretçiler bu tür iletişimin bilgi olarak güvenli veya hatasız olduğunun garanti edilemeyeceğini bilmelidir. üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilebilir, görüntülenebilir, değiştirilebilir, bozulabilir, kaybolabilir, yok edilebilir veya geç veya eksik gelebilir veya virüs içerebilir. Avcılar kurye, elektronik olarak gönderilen e-postalardan veya diğer iletişimlerden kaynaklanan zararlardan sorumlu tutulamaz. İnternet yoluyla gönderilen e-postalar veya formlar ne gizli ne de güvenlidir ve üçüncü şahıslar tarafından görüntülenebilir ve değiştirilebilir. Avcılar kurye, kendisine güvenli olmayan e-posta yoluyla gönderilen mesajlardan veya elektronik ortamda (SMS vb.) gönderilen diğer mesajlardan doğacak zararlardan sorumlu olmayacaktır.
  3. Telif hakkı ve ticari marka hakları Avcılar kurye tüm içeriği telif hakkıyla korunmaktadır (tüm hakları saklıdır). Dijital Varlığın tek tek sayfalarının veya bölümlerinin indirilmesine veya yazdırılmasına, bunun ticari amaçlar için değil özel kullanım olması ve telif hakkı bildiriminin veya yasal olarak korunan diğer adların veya sembollerin kaldırılmaması koşuluyla izin verilir. Avcılar kuryelerinin önceden yazılı izni olmaksızın, Avcılar kurye web sitesinin tamamen veya kısmen çoğaltılması, iletilmesi (elektronik veya başka bir yöntemle), değiştirilmesi, link verilmesi veya kamuya açık veya ticari amaçlarla kullanılması yasaktır. “Avcılar kurye”, “Dünya adresinizdir” tanımlamaları ve ilgili logolar ve diğer ürün ve hizmet tanımlamaları, Avcılar kurye tescilli ticari markalarıdır. Bu ticari markalardan herhangi birini kullanmak için herhangi bir lisans verilmemiştir veya ima edilmemiştir. Bu markalar önceden yazılı izin alınmaksızın kopyalanamaz, indirilemez, çoğaltılamaz, kullanılamaz, değiştirilemez veya herhangi bir şekilde dağıtılamaz. Avcılar kurye hiçbir bölümü, bir görselin, tescilli ticari markanın veya logonun kullanım hakkını verecek şekilde tasarlanmamıştır.
  4. Feragatname Avcılar kurye, Dijital Varlığın kesintisiz veya hatasız çalışacağını, hataların düzeltileceğini veya Dijital Varlığın ve ilgili sunucunun virüs veya zararlı bileşenler içermediğini garanti edemez. Avcılar kurye içindeki öğelere erişilmesi veya bunların kullanılması sonucu (veya bu tür öğelere erişilememesi veya bunların kullanılamaması veya virüsler vb.) Dijital Varlık, “olduğu gibi” esasına göre sağlanır. Avcılar moto kurye, bu web sitesinde yayınlanan veya sunulan bilgi, içerik ve hizmetlerin yayın anında doğru olmasını sağlamak için azami özeni gösterse de, ne Avcılar kurye ne de sözleşmeli ortakları bunların doğruluğu, güvenilirliği, eksiksizliği, güvenliği için herhangi bir garanti vermez veya vermez. veya güncellik. Dijital Varlık’ta görünen bilgiler ve görünümler herhangi bir zamanda önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Avcılar kurye ile bağlantılı web sitelerini test etmemiştir ve içerikleri veya içerdikleri ürünler, hizmetler veya diğer teklifler için hiçbir sorumluluk kabul etmez
  5. Sorumluluk sınırlaması Yasaların izin verdiği ölçüde, Avcılar kurye hiçbir koşulda gelir, kar, müşteri veya fırsat kaybından, herhangi bir dolaylı, özel, tesadüfi, cezai veya sonuç kayıp veya zarardan veya veri kaybından kaynaklanan zararlardan sorumlu tutulamaz. ve söz konusu kayıp veya hasarın, sözleşmeden, yasal görevin ihlalinden, haksız fiilden (ihmal dahil) veya başka bir şekilde ve Avcılar kurye bu tür zararların olasılığı konusunda bilgilendirilmiş olsun ya da olmasın, nasıl kaynaklandığı.
  6. Ziyaretçilerin geri bildirimi Avcılar kurye, bu web sitesinde yayınlanan veya sunulan bilgi, içerik veya hizmetlere erişen Ziyaretçilerin geri bildirimlerini, fikirlerini ve önerilerini takdir eder. Ne yazık ki Avcılar kurye her yoruma ayrı ayrı yanıt verememektedir. Avcılar kurye, Ziyaretçiler tarafından sunulan her türlü bilgiyi kullanma hakkını saklı tutar.
  7. Geçerli yargı yetkisi Yasaların izin verdiği ölçüde, bu Dijital Varlığın kullanıcıları ile Avcılar kurye arasındaki tüm yasal ilişkiler, maddi Fransız yasalarına tabi olacaktır. Tek yargı yeri Paris’tir.