Avcılar Kurye Hakkında

Hızlı bir şekilde teslim edilen bir pakete, bir paletin alınmasına veya evdeki eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasına ihtiyacınız olabilir, Europe Network Ltd olarak biz bunların hepsini halledebiliriz.

Güvenilir ve Sigortalı Teslimat

Avcılar Güvenilir Kurye

Midlands’daki üssümüzden, tüm İngiltere ve Avrupa’yı kapsıyor ve bizi sektörümüzün lider şirketlerinden biri yapan uçtan uca profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Verimli kuryelerimizden uzman lojistik ekibimize, atık yönetimi ekibimize veya kendi kendine depolama seçeneklerine kadar, personelimiz ihtiyaçlarınızı tam olarak anlamak ve tam size göre özel nakliye çözümleri oluşturmak için size danışacaktır.

Neden avcılar Kurye Seçmelisiniz?

15 Yıldır En Çok Tercih Edilen Kuryeler

Faaliyet gösterdiğimiz yıllar boyunca gurur duyduğumuz bir itibar oluşturduk. Karayolu Taşımacılığı platformu trans.eu tarafından sektörümüzdeki ilk on yeni şirketten biri olarak kabul edildik.

Ekonomik Avcılar Fiyatı

En ekonomik Ataşehir kurye fiyat garantisi sunuyoruz.

7/24 Avcılar Kargo Teslimat

7 gün 24 saat iletişim kanallarımız dan kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Güvenli ve Güvenilir Avcılar Kuryeler

15 yıldır en çok tercih edilen, kurye endüstri ana sağlayıcısı.

15+

Yıllık Avcılar Kurye Deneyim
Ataşehir Profesyonel Kurye
Profesyonel & Güvenilir Avcılar Kurye

Avcılar Moto Kurye Teslimatı

Ayrıca, şu anda %99,7’lik olumlu bir inceleme ortalaması elde ettik.Kurye Değişim web sitesi . Bu başarıların her ikisi de, Midlands ve Birleşik Krallık’taki tüm ticari ve yerel müşterilerimize yıllar boyunca sunduğumuz profesyonel hizmetin bir kanıtıdır.

Avcılar Kurye Hakkında

En İyi Avcılar Kurye Hizmeti

Ataşehir ve İstanbul’un en büyük markalarından bazıları ve yüzlerce küçük işletme de Ataşehir moto kurye ile çalışmayı tercih ediyor.

99%

Kesintisiz Hizmet

750k+

Tamamlanan teslimat

1k+

Aktif Avcılar Kurye Personeli

15+

Yıllık Tecrübe