Avcılar Kurye İletişim

Avcılar kurye müşteri hizmetleri taahhüdü doğrultusunda, müşterilerimizden ihtiyaç duydukları hizmet hızını seçmelerini istiyoruz. Avcılar kurye hızını siz seçin, biz harekete geçelim.

Avcılar Moto Kurye İletişime geç

Avcılar Kurye 7/24

“Avcılar kurye Hizmet Hızı” seçeneklerimiz, motosikletlerden Avcılar kurye ve araba vinçlerine kadar TÜM filo araçları için mevcuttur.

  1. STANDART KURYE: Avcılar, İstanbul gibi metropol banliyölerine hizmet veren standart büyükşehir dağıtım çözümü. Konum, mesafe ve şartlara bağlı olarak teslimatlar, alındıktan sonra 90 dakika içinde tamamlanır. Standart geri dönüş 120-180 dakika.
  2. VIP KURYE: Ekstra acil Avcılar VIP kurye teslimatlarınız içiniçin VIP öncelikli bir hizmettir. VIP’lerimizin teslim alma hizmeti, telefonlarından bağımsız olarak diğer tüm işlerden daha önceliklidir. Mesafeye göre VIP teslimatlar için lütfen 1,5-2 saat ayırın, VIP işler Standart Kurye ücretlerimizin iki katı oranda çekilmektedir.
  3. HIZLI AVCILAR KURYE: Bu üst düzey “Şimdi Harekete Geçmek İstiyoruz” hizmeti, garantili bir teslim alma ve karşılıklı olarak kararlaştırılan zamanlarda teslimat sağlar.

Son tarih gereksinimlerinize bağlıyız. Bir teslimat onayı, talep üzerine mevcut olan teslimat kanıtı ayrıntılarıyla birlikte alınır.

adres

Ataşehir, İstanbul